2 000 ₴
1 599 ₴
Стрибковий мат для батута на 10 футів шириною на 54 пружини.
Перед замовленням Вам потрібно виміряти габаритний діаметр батута та порахувати кількість пружин.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Тип | Мат для батута |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підходить до батутів: | 10 фт 305-312 см на 54 пружини |