



3 000 ₴
2 299 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 127 см |
| Висота рами батута | 30 см |
| Довжина | 127 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Вага | 8.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | FitToSky |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Довжина стрибкової поверхні | 100 см |
| Ширина стрибкової поверхні | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 127 |
| Бренд | FASSBINDER |