2 500 ₴
1 799 ₴
Стрибковий мат для батута на 13 футів шириною на 80 пружин.
Перед замовленням Вам потрібно виміряти габаритний діаметр батута та порахувати кількість пружин.
Характеристики:
Матеріал: поліпропілен.
Призначено для батутів 13 футів діаметром 395-404 см.
Діаметр самого полотна приблизно 345 см.
Кількість петель для пружин 80шт.
Максимальне навантаження: 180 кг.
Підходить до батуту будь-якого виробника.
Полотно стійке до води, не боїться ультрафіолетового випромінювання від сонця.
Сертифікати якості TUV та GS.
Стрибковий мат для батута на 13 футів шириною на 80 пружин.
Перед замовленням Вам потрібно виміряти габаритний діаметр батута та порахувати кількість пружин.
Підходить для батутів як із зовнішньою сіткою, так і з внутрішньою сіткою, шириною 395 - 404 див.
Полотно зроблено з високоякісного поліпропілену з тефлоновим покриттям.
Має високу стійкість до механічних навантажень, зносу та атмосферного впливу.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Тип | Мат для батута |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підходить до батутів: | 13 фт 395-404 см на 80 пружин |