2 500 ₴
1 999 ₴
Кігтеточка, будиночок, дряпка для кішок Buffy Висота 117 см. Ширина 50х40

Дряпка (ігровий комплекс) для кота . Приваблива і цікава дряпка яка здатна задовільнити натуральні потреби кожної кішки. Захистить вашу мебель від пошкоджень. Кожна кішка заточуючи кігті маркує свою територію. Когтеточка обмотана шнуром з сизалю. Матеріал стійкий до впливу котячих кігтиків, а також повністю безпечний для вашого улюбленця. Як правило це завжди відображається на нашій мебелі,що призводить до постійного ушкодження. Хорошим рішенням буде придбання предмета, який більше підійде для кішки. Ідеальною заміною буде придбання даного комплексу. Дана дряпка розбірна,стабільна,виготовлена з високо якісного матеріалу.
Основні характеристики:
Розміри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 1170 мм |
| Матеріал | Сизаль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Розміщення | У приміщенні |