5 000 ₴
3 049 ₴
✅У цієї гойдалки міцна і надійна конструкція.
✅Сталеві елементи гойдалки забарвлені порошковою фарбою, яка гарантує хороші антикорозійні показники і гарний естетичний вигляд.
✅Сидіння підвішено на пружинах, які витримують до 250 кг
✅Стійкість до погодних умов, водонепроникний матеріал.
✅Так само є гумові елементи на кінчиках ніжок, для того, щоб зробити гойдалки стабільними і уникнути ушкоджень.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні | |
|---|---|
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Основа сидіння | метал покритий порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 40 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 21 кг |