

5 299 ₴

Міцність. Оцинкована сталева рама витримує навантаження до 120кг. Високоміцний прыгательный мат зроблений в США
Безпека. Захисна накидка на пружини складається з спіненого матеріалу всередині і щільною водовідштовхувальної тканини зовні. Захисна сітка виготовлена з високоякісного синтетичного матеріалу, який гарантує безпеку дітей під час розваг на батуті і високою стійкістю до погодних умов.
| Діаметр батута | 252 див. |
| Максимальне навантаження | 120 кг. |
| Колір | Червоний |
| Європейські сертифікати безпеки | TUV, CE, GS |
| Гарантія | 10 років |
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр батута | 252 см |
| Висота рами батута | 51 см |
| Висота з сіткою | 216 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Колір | Червоний |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Довжина | 252 см |
| Особливості | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 252 |
| Бренд | FASSBINDER |
| Сітка | Зовнішня |