


8 479 ₴

| Діаметр батута: | 374см. |
| Максимальна нагрузка: | 150кг. |
| Колір: | Червоний |
| Висота рами батута: | 80см. |
| Висота з сіткою: | 260см. |
| Стрибкове полотно: | Поліпропілен (виробництво США) |
| Європейські сертифікати безпеки: | TUV, CE, GS |
| Офіційна Гарантія: | 10 лет |
| Країна виробник: | Польша |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр батута | 374 см |
| Висота рами батута | 80 см |
| Висота з сіткою | 260 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 57 кг |
| Колір | Рожевий |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Довжина | 374 см |
| Ширина | 374 см |
| Особливості | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | FASSBINDER |
| Сітка | Зовнішня |