3 199 ₴
Величезний дерев'яний ляльковий дім принесе багато радості вашій дитині!
Завдяки великим розмірам будиночка, одночасно можуть грати 2-3 дитини.
Цей гарний триповерховий дерев'яний ляльковий будиночок повністю обладнаний меблями та аксесуарами, а також великими просторими кімнатами.
Всі елементи виконані з матеріалів високої якості та забезпечать довгий термін служби.
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoToys |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Білий |
| Ширина | 870 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Висота | 1140 мм |
| Вага | 15.8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |