2 500 ₴
1 999 ₴
Дряпка (ігровий комплекс) для кота

Приваблива і цікава дряпка яка здатна задовільнити натуральні потреби кожної кішки. Захистить вашу мебель від пошкоджень. Кожна кішка заточуючи кігті маркує свою територію. Когтеточка обмотана шнуром з сизалю. Матеріал стійкий до впливу котячих кігтиків, а також повністю безпечний для вашого улюбленця. Як правило це завжди відображається на нашій мебелі,що призводить до постійного ушкодження. Хорошим рішенням буде придбання предмета, який більше підійде для кішки. Ідеальною заміною буде придбання даного комплексу. Дана дряпка розбірна,стабільна,виготовлена з високо якісного матеріалу.
Основні характеристики:
Розміри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Матеріал | Сизаль |
| Виробник | Amy |