5 000 ₴
Ляльковий будиночок AVKO Вілла Магнолія, безсумнівно кращий подарунок який ви можете зробити своїй дитині. Мрія кожної дівчинки - пограти зі своїми ляльками в підготовленому для цього будиночку.

Ляльковий будиночок AVKO своєю чарівністю зобов'язаний вдало підібраним кольорам та спеціально оформлених кімнатах. Весь будинок зроблений з якісного дерева, що гарантує задоволення на довгі роки.
На першому поверсі санвузол і кухня з двома стільцями і столом. На другому поверсі вітальня та ліфт. На третьому поверсі ви знайдете спальню для ляльки з виходом на терасу. Таке розташування кімнат дає необмежені можливості для розваги. Завдяки цьому резиденція буде мати гарний вигляд у дитячій кімнаті.
Основні характеристики: Для дітей старше 3 років 3 незалежних поверху для гри 4 унікальні кімнати Рухомий ляльковий ліфт Виготовлений з високоякісного дерева Ідеальне відображення справжнього дому Контурний дах для задоволення Набір з 12 дерев'яних предметів: Стіл + 2 стільці, Диван, Рояль, Лампа, Табурет, 2 ліжка, Туалет, Ванна, Парасолька Без гострих і небезпечних країв Час збірки: близько 60 хвилин
Розміри будиночка: Ширина 87 см. Глибина 34 см. Висота 126 см. Вага - 16 кг. Розміри коробки: 96х58х13 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Розміщення | У приміщенні |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бірюзовий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 870 мм |
| Висота | 1260 мм |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |