5 000 ₴
Величезний дерев'яний ляльковий дім принесе багато радості вашій дитині!

✅Завдяки великим розмірам будиночка, одночасно можуть грати 2-3 дитини.
✅Цей гарний триповерховий дерев'яний ляльковий будиночок повністю обладнаний меблями та аксесуарами, а також великими просторими кімнатами.
✅Всі елементи виконані з матеріалів високої якості та забезпечать довгий термін служби.
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Виробник | AVKO |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |