



4 999 ₴



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Механічна |
| Призначення | Домашнє |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Довжина полотна | 100 см |
| Ширина полотна | 35 см |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 20 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |