


10 000 ₴


| Діаметр батута: | 404см. |
| Максимальна нагрузка: | 180кг. |
| Колір: | Червоний |
| Висота рами батута: | 90см. |
| Висота з сіткою: | 270см. |
| Стрибкове полотно: | Поліпропілен (виробництво США) |
| Європейські сертифікати безпеки: | TUV, CE, GS |
| Офіційна Гарантія: | 10 лет |
| Країна виробник: | Польша |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр батута | 404 см |
| Висота рами батута | 90 см |
| Висота з сіткою | 270 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Вага | 66 кг |
| Колір | Червоний |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Довжина | 404 см |
| Особливості | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 404 |
| Бренд | FASSBINDER |
| Сітка | Зовнішня |