



7 000 ₴
4 999 ₴
| Діаметр батута: | 252см. |
| Максимальна нагрузка: | 130кг. |
| Колір: | Синій |
| Висота рами батута: | 50см. |
| Висота з сіткою: | 215см. |
| Стрибкове полотно: | Поліпропілен (виробництво США) |
| Європейські сертифікати безпеки: | TUV, CE, GS |
| Офіційна Гарантія: | 10 лет |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 252 см |
| Висота рами батута | 50 см |
| Висота з сіткою | 215 см |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 252 мм |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сітка | Зовнішня |