4 600 ₴
Стіл комп'ютерний Sofotel BUFF-120 ідеальне рішення для професійних і аматорських геймерів!
Підніміться на більш високий рівень комфорту. Дизайнерський стіл, стійкий до подряпин і бруду, утримувачем для навушників і системою управління кабелями. Навушники завжди під рукою і в безпечному місці.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofotel |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 120 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 75 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 120 мм |
| Глибина стільниці | 60 мм |
| Висота від підлоги | 75 мм |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Ні |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |