



13 000 ₴
Бігова KING SPORT Т330 підійде будь-кому, хто веде здоровий спосіб життя і любить займатися вдома в спокійній обстановці.
Сучасний сенсорний екран відображає всі базові показники, які потрібні для контролю тренування: швидкість руху, пройдену відстань, кількість використаних калорій і частоту пульсу. Широке полотно з антиковзаючим покриттям і система амортизаторів забезпечують комфорт при бігу, а зручна система регулювання швидкості на ручках дозволяють її змінювати безпосередньо під час тренування.




Перед відправкою на складі наші спеціалісти роблять комплексну контроль-перевірку Бігових доріжок King Sport, щоб до нашого клієнта приїхала цілісна, укомплектована доріжка.
Ми докладаємо максимум зусиль та старань, щоб усе було на найвищому рівні, і наш клієнт був максимально задоволений покупкою.

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Електрична |
| Призначення | Домашнє |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 2,1 - 2,5 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 110 см |
| Ширина полотна | 40 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 73 см |
| Висота | 137 см |