12 000 ₴
9 499 ₴

Характеристики:
Виробник: JUST
Країна виробник: Польща
Тип гойдалки: 4-х місна розкладне
Комплектація навісом: Так
Основа сидіння: поліпропіленова тканина, сталь покрита порошковою фарбою
Матеріал каркаса: сталь, метал, сталь покрита порошковою фарбою, метал покритий порошковою фарбою
Максимально допустиме навантаження: 350 кг
Діаметр несучої труби: 48 мм
Опора: дугоподібна
Наповнення м'яких елементів: пінополіуретан (поролон)
Оббивний матеріал: поліестерова тканина
Матеріал навісу: водонепроникна тканина
Колір: Сірий
Розміри гойдалки:
Характеристики:
Упаковка:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Гойдалка-диван |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 48 мм |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 350 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість місць | 4 |
| Оснащення | Тент, Подушки, Підсклянники |
| Особливості | Розкладний |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2050 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1650 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина спинки | 1650 мм |
| Висота спинки | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | Сталь вкрита порошковою фарбою |