5 000 ₴
3 199 ₴



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Relax |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Опора | 4 ніжки |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Вага | 18.5 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1350 мм |
| Глибина сидіння | 530 мм |
| Ширина спинки | 1350 мм |
| Висота спинки | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | Сталь, Сталь вкрита порошковою фарбою, метал, Розмаїтий метал |
| Тип гойдалки | 3-х місцева не розкладна |