11 000 ₴
Тренажер FitToSky — це найкращий вибір для силових тренувань удома!
Опис товару:
Технічні характеристики:
Розмір тренажера:
Спинка:
Сидіння:
Регульовані по висоті сидіння: 57 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Блокова |
| Вага грузоблока | 65 кг |
| Крок навантаження | 5 кг |
| М'язи, що тренуються | Руки, Плечі, Груди, Спина |
| Вага | 130 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 105 см |
| Висота | 202 см |