7 000 ₴
6 199 ₴
Чому саме батут?
312 см ідеально підходить для 3-4 дітей.
Каркас даного батута зроблений з якісної оцинкованої сталі, через що він не боїться дощу та перепадів температури.
| Діаметр батута: | 312см. |
| Максимальне навантаження: | 150см. |
| Колір: | Синій |
| Висота рами батута: | 70см. |
| Висота з сіткою: | 250см. |
| Стрибаюче полотно: | Поліпропилен (виробництво США) |
| Європейські сертифікати безпеки: | TUV, CE, GS |
| Офиційна Гарантія | 10 років |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 312 см |
| Висота рами батута | 70 см |
| Довжина | 312 см |
| Ширина | 312 см |
| Висота з сіткою | 250 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 45 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Довжина стрибкової поверхні | 260 см |
| Ширина стрибкової поверхні | 260 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сітка | Зовнішня |