


25 000 ₴




Перед відправкою на складі наші спеціалісти роблять комплексну контроль-перевірку Бігових доріжок King Sport, щоб до нашого клієнта приїхала цілісна, укомплектована доріжка.
Ми докладаємо максимум зусиль та старань, щоб усе було на найвищому рівні, і наш клієнт був максимально задоволений покупкою.

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 70 кг |
| Виробник | King Sport |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина полотна | 125 см |
| Ширина полотна | 46 см |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальна вага користувача | 140 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 143 см |
| Ширина | 46 см |
| Довжина | 125 см |