6 000 ₴



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Електромобіль |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Колонки, Регулятор гучності, Лобове скло, FM-приймач, Світловідбивачі, Ремені безпеки, Спідометр, Передні фари, Поворотники, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Колір | Червоний |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик, Штучна шкіра |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 2 швидкості назад |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Розміри | |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 41 см |
| Вага | 12 кг |