



3 000 ₴


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Механічна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Велоергометр | Так |
| Вага маховика | 5 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю |
| Вага | 10 кг |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 45 см |