5 000 ₴
3 199 ₴


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Механічна |
| Велоергометр | Так |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Час, Швидкість |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю |
| Вага | 12 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 94 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 120 см |