4 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 80 см |
| Глибина столика | 42 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 132 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 74 см |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 80 см |
| Глибина консолі | 42 см |
| Висота консолі | 74 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 50 см |
| Висота дзеркала | 50 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Пуфік | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Повне висування скриньки | Так |