5 500 ₴


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Велоергометр | Так |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Вага | 21 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 125 см |