5 000 ₴

Чому саме батут Fit To Sky?

Головні переваги цього батуту:
| Діаметр батута: | 152см. | |
| Максимальна нагрузка: | 80кг. | |
| Колір: | Рожевий | |
| Висота сітки / Від землі |
|
|
| Стрибкове полотно: | Поліпропілен (виробництво США) | |
| Європейські сертифікати безпеки: | TUV, CE, GS | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 152 см |
| Висота рами батута | 40 см |
| Висота з сіткою | 165 см |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Вага | 15 кг |
| Колір | Рожевий |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |