7 000 ₴
6 799 ₴


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня ширина | 400 мм |
| Зовнішня глибина | 300 мм |
| Загальні | |
| Вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість обрубаних стовбурів | 4 |