



7 000 ₴
6 399 ₴

✅Збройовий сейф з фальшпанелю ШОЛ- 1370 забарвлений порошковою фарбою, що надає йому приємному зовнішньому вигляду і захищає його від корозії.
✅Колір чорний RAL9005.
✅Усередині сейф розділений на 2 зони.
✅Одна для зберігання зброї, друга - ряд полиць і відділення під патрони.
✅Надійний ключовий замок сувальдного типу захистить вміст сейфа від сторонніх.
✅Замок оснащений 3 ригелями по 10 мм діаметром горизонтального

Габарити:
Висота, мм : 1370
Ширина, мм : 360
Глибина, мм : 250
Вес, кг : 30
Колір: чорний RAL9005
Кількість стволів : 2-3
Касове відділення: є
Тип замку : Ключовий
Фальшпанель: Є
Виробник, країна : Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1370 мм |
| Зовнішня ширина | 360 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість обрубаних стовбурів | 3 |