5 000 ₴
3 399 ₴

Технічні характеристики:
| Ширина: | 280мм. |
| Висота: | 1000мм. |
| Глубина: | 200мм. |
| Вага сейфа: | 17.5 кг. |
| Кількість стволів: | 2 |
| Кассове відділення: | так |
| Тип замка: | ключовий |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1000 мм |
| Зовнішня ширина | 280 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 17.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |