
Технічні характеристики:
| Висота: | 1100мм. |
| Ширина: | 300мм. |
| Глубина: | 250мм. |
| Вага сейфа: | 25кг. |
| Кількість стволів: | 2 до 1060мм |
| Кассове відділення: | так |
| Тип замка: | Ключовий |
| Виробник: | Україна |
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні | |
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1100 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Нове |