8 000 ₴
6 799 ₴

Технічні характеристики:
| Висота: | 1350мм. |
| Ширина: | 350мм. |
| Глубина: | 250мм. |
| Вага: | 42кг. |
| Кількість стволів: | 3 до 1320мм. |
| Кассове відділення: | Так |
| Кількість поличок: | 1 |
| Тип замка: | Ключовий ригельний замок КС-106 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1350 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість обрубаних стовбурів | 3 |
| Максимальна висота дула | 1320 мм |