

| Додаткові характеристики і комплектація | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Виробник | Метал-завод |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Довжина робочої поверхні | 420 мм |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 820 мм |
| Вага | 10 кг |
| Ширина | 350 мм |