6 500 ₴
6 099 ₴

В комплектацію входить:
По периметру жаровні приварені елементи, що виконують функції псилення, що надає не лише естетичного зовнішнього вигляду, але і підвищену жорсткість і опору температурним деформаціям при нагріві

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 1000 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1160 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Висота | 945 мм |
| Вага | 33 кг |