

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Довжина робочої поверхні | 420 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 14.5 кг |
| Довжина | 520 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |