7 000 ₴
6 499 ₴

По периметру жаровні приварені елементи, що виконують функції псилення, що надає не лише естетичного зовнішнього вигляду, але і підвищену жорсткість і опору температурним деформаціям при нагріві

| Додаткові характеристики і комплектація | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Тип | Одноразовий гриль, барбекю |
| Форма | Прямокутна |
| Виробник | Метал-завод |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Довжина робочої поверхні | 1000 мм |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 116 мм |
| Висота | 945 мм |
| Вага | 38.5 кг |
| Ширина | 395 мм |