9 000 ₴
7 999 ₴



Кількість пазів під шампура: 12 штук
МАНГАЛ ПОКРИТИЙ ЖАРОСТІЙКОЮ ФАРБОЮ ДО 800 С*

✅Жарівня з кришкою барбекю
✅ПОсилена кована стійка з дровницею
✅Бокова зйомна полиця столик
✅Металева решітка-гриль

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одноразовий гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 810 мм |
| Ширина робочої поверхні | 360 мм |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1325 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 1065 мм |
| Вага | 42 кг |