5 000 ₴
Дитячий ігровий манеж AVKO HC-001 14+2 — це майданчик, що гарантує малюкові цікаві розваги та безпеку, а вам — вільний час.
Манеж складається з пластикових панелей, які з'єднуються між собою, утворюючи парканчик, що закривається на зовнішній замок.
В комплекті: 14 невеликих панелей, 1 вхідна секція з замком, 1 ігрова панель, елементи з'єднання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від народження до 12-ти місяців |
| Стать | Унісекс |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Стан | Новий |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1640 мм |
| Довжина | 2100 мм |
| Вага манежу | 18 кг |