3 500 ₴



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53.5 см |
| Глибина сидіння | 52.5 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 69 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |