4 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZANO |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Вікна вентиляції | 4 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Посилені кути |
| Колір | Жовтий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 9000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 6 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Склопластик |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 240 см |
| Висота | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 66 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 4 |