5 500 ₴
Ляльковий будиночок AVKO Вілла Севілья, безсумнівно кращий подарунок який ви можете зробити своїй дитині. Мрія кожної дівчинки - пограти зі своїми ляльками в підготовленому для цього будиночку. Ляльковий будиночок AVKO своєю чарівністю зобов'язаний вдало підібраним кольорам та спеціальному оформленні кімнат. Весь будинок зроблений з якісного дерева, що гарантує задоволення на довгі роки. На першому поверсі санвузол і кухня з двома стільцями і столом та виходом на терасу. На другому поверсі вітальня. На третьому поверсі ви знайдете спальню для ляльки з виходом на терасу. Таке розташування кімнат дає необмежені можливості для розваги. Завдяки цьому резиденція буде мати гарний вигляд у дитячій кімнаті.
Основні характеристики:
Розміри будиночка:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 19 кг |
| Виробник | AVKO |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |