


7 000 ₴
4 999 ₴
Батут 252 см із захисною сіткою та драбинкою!
Основне призначення батуту 252 см це, звичайно ж, інтенсивне тренування дітей на свіжому повітрі.
Всі елементи конструкції батуту спроектовані так, щоб запобігти можливості забій.
Прекрасно підійде як для дітей, так і для дорослих людей.
Батут сертифікований та відповідає європейським стандартам безпеки TUV та CE.
Технічні особливості:
Кількість пружин: 42шт.
Висота поверхні для стрибків над землею: 52 див.
Загальна висота разом із сіткою: 200 см.
Висота сітки: 160 см.
Діаметр: 252 см, 8 футів.
Кількість стовпців сітки 6 шт.
Кількість U-подібних ніжок: 3 шт.
Товщина стін труб 1,5 мм.
Максимальна допустима вага користувача: 120 кг.
Розмір коробки: 130х57х20 см.
Вага: 32 кг.
Гарантія 12 місяців.
Переваги даного батуту в якісній конструкції рами, а також поліпропіленовому полотні для стрибків, виробленому в США. Що дозволяє бути впевненим у якості та надійності батута. Сталеві U-подібні ніжки додатково зміцнені за допомогою їх з'єднання з тримачами сітки. З'єднання сітки скріплене блискавкою, а також додатково карабіном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 252 см |
| Висота рами батута | 52 см |
| Довжина | 252 см |
| Ширина | 252 см |
| Висота з сіткою | 200 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 32 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |