4 000 ₴
Чому садовий гойдалка Relax?
Дана модель садових гойдалок Relax вигідно виділяється на тлі інших витончених ліній конструкції, підбором яскравих поєднань кольорів. У даній моделі полегшена конструкція з високою якістю порошкового покриття труб. Ви зможете легко переміщати гойдалки на ділянці за вашим бажанням. Можливість регулювання нахилу козирка дозволяє зручніше сховатися від палаючих променів сонця. Також довжина даної моделі на 18 см більше ніж у аналогів. Тканина з водовідштовхувальними властивостями, яка дуже проста у чищенні. Чохол для сидіння з м'яким наповнювачем 2,5 см. Незважаючи на легкість, конструкція дуже міцна і надійна. Прекрасний дизайн та висока якість ставлять гойдалку Relax на першу лінію. Купити садові гойдалки Relax - це відмінний вибір для вашої дачі, саду.
Технічні характеристики:
✅ Тканина - оксфорд 600D синтепон
✅ Колір - червоний
✅ Каркас - основна труба Ø 50 мм
✅ Товщина стінки – 1,5 мм
✅ Розмір у розкладеному вигляді: 190х110х147 см
✅ Розмір у складеному вигляді: 137х16,5х53,5 см
✅ Розмір сидіння: 45х133 см
✅ Висота спинки від сидіння – 45 см
✅ Вага - 22,5 кг
✅ Навантаження – 250 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь, сталь покрита порошковою фарбою, метал покритий порошковою фарбою, Метал |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина, сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1900 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1470 мм |
| Вага | 22.5 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1330 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм |
| Ширина спинки | 1330 мм |
| Висота спинки | 450 мм |