
9 000 ₴
6 499 ₴
Сейф пістолетний Griffon S.25.KP
Сейф відповідає встановленим вимогам «Дозвільної системи» МВС України до умов зберігання вогнепальної та холодної зброї.
Призначений для зберігання короткоствольної та травматичної зброї, пістолетів, патронів, холодної зброї (мисливські ножі) у домашніх умовах.
Товщина лицьової панелі – 3 мм.
Товщина бічних стінок – 3 мм.
Новий сучасний дизайн
Ригельна система, активні хромовані ригеля, що обертаються, діаметром 16 мм.
Комплектуються ключовим замком SS-106
Обладнаний патронним відділенням, що замикається на ключ (трейзер)
Внутрішня петля
Зносостійке порошкове покриття
Комбіноване фарбування
Анкерні отвори для кріплення сейфа до стіни та підлоги
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Зовнішні розміри:
* Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
* Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні:
Система замикання: ригельна система (2 хромованих активних ригеля, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм)
Тип замку: ключовий сувальдний замок
Тип покриття: порошкове покриття
Колір: антрацитово-сірий, кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001)
* Відхилення від зазначеної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Каса: 1
Додатки: анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 244 мм |
| Внутрішня ширина | 344 мм |
| Внутрішня глибина | 215 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 18 л |
| Вага | 15 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість пістолетів | 2 |
| Килимок килимок | 1 |
| Ложементи | 1 |