


5 000 ₴
3 489 ₴
Сейф для зброї Ferocon Е-130К2
Цей сейф призначений для зберігання нарізної або гладкоствольної зброї в зібраному вигляді.
Сейф для рушниці з ключовим трейзером (додатковим відсіком для зберігання документів та боєприпасів) відповідає всім вимогам до зберігання вогнепальної зброї.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Габарити (ШхВхГ): 265x1300х225
Тип замку: Ключовий
Вага: 16 кг
Товщина дверей: 1.2 мм
Товщина корпусу: 0.8 мм
Кількість одиниць зброї: 1
Наявність трейзера:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 0.8 мм |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1300 мм |
| Зовнішня ширина | 225 мм |
| Зовнішня глибина | 265 мм |
| Загальні | |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість пістолетів | 1 |
| Кількість обрубаних стовбурів | 1 |
| Кількість автоматних дул | 1 |
| Максимальна висота дула | 1250 мм |