

5 000 ₴
3 389 ₴
Українська компанія FEROCON є одним із найбільших вітчизняних виробників систем зберігання, металевих офісних та промислових меблів. Власне конструкторське бюро та сучасне обладнання гарантують високу якість та широкий модельний ряд своїй продукції.
Сейф FEROCON Е-100К2 відноситься до збройових. Основне призначення – зберігання однієї мисливської гладкоствольної рушниці у складеному вигляді. Загальні розміри становлять 995 мм по висоті, 265 мм по ширині і 225 мм по глибині. Доволі великі габарити потребуватимуть окремого місця в приміщенні. Це потрібно враховувати при виборі. Внутрішній простір не містить полиць, проте у верхній частині присутній окремий відділ (трейзер), який можна зачинити на ключ. Його використовують для зберігання патронів, важливих документів тощо. Для надійності кріплення передбачені отвори для анкерних болтів. Це дозволить закріпити його до стіни та підлоги.
Корпус у вигляді зварної конструкції і двері сейфа виготовлені зі сталі. Їхня товщина складає 0,8 та 1 мм відповідно. Зачиняється сейф ДВОМА ключовими сувальдними замками. Для захисту від вандального зламу завіси мають внутрішнє виконання. В чорному кольорі він відмінно доповнить будь-яке сучасне приміщення та не буде виділятись.
У комплекті йдуть ключі від сейфа та трейзера, інструкція з експлуатації та паспорт. Гарантія від виробника складає 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 0.8 мм |
| Товщина дверей | 1 мм |
| Колір | Чорний |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 995 мм |
| Зовнішня ширина | 265 мм |
| Зовнішня глибина | 225 мм |
| Загальні | |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість пістолетів | 1 |
| Кількість обрубаних стовбурів | 1 |
| Кількість автоматних дул | 1 |