


7 000 ₴
5 789 ₴
Збройовий сейф FEROCON Е-126К
Основне призначення - зберігання двох мисливських гладкоствольних рушниць у складеному вигляді. Загальні розміри становлять 1245 мм за висотою, 265 мм за шириною та 250 мм за глибиною. Досить великі габарити потребуватимуть окремого місця у приміщенні. Це слід враховувати під час виборів. Внутрішній простір не містить полиць, однак у верхній частині є окремий трейзер, який можна закрити на ключ. Його використовують для зберігання патронів, важливих документів тощо. Для надійності кріплення передбачені отвори анкерних болтів. Це дозволить закріпити його до стіни та підлоги.
Корпус у вигляді зварної конструкції та двері сейфа виготовлені із сталі. Їх товщина становить 1 та 1,2 мм відповідно. Закривається сейф ключовим сувальдним замком. Для захисту від вандального злому петлі мають внутрішнє виконання. У чорному кольорі він відмінно доповнить сучасне приміщення і не виділятиметься.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
✅Тип замку:ключовий
✅Зовнішні розміри, мм: 1240*265*250
✅Внутрішні розміри, мм: ні
✅Вага, кг: 21
✅Внутрішній об'єм, л:-/ 2 стволи
✅Товщина дверей металу. мм: 1,2
✅Товщина металу корпусу, мм: 1
✅Тип сейфа: збройовий
✅Клас вогнестійкості: ні
✅Клас взломостійкості/вогнестійкості: 2 стволи, до 1100 мм
✅Виробник сейфу: Ferocon (Україна)
✅Аварійний майстер-ключ: ні
✅Модель замку: ні
✅Виробник замку: Україна
✅Кількість ключів у комплекті:4
✅Кількість полиць: ні
✅Касовий осередок:1
✅Можливість кріплення: анкерне кріплення до підлоги та стіни
✅Анкерний болт у комплекті: ні
✅Гарантія на замок: 1 рік, офіційна, від виробника
✅Гарантія на конструкцію: 5 років, офіційна, від виробника.
✅Інструкція: у комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1245 мм |
| Зовнішня ширина | 265 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість пістолетів | 2 |
| Кількість обрубаних стовбурів | 2 |
| Кількість автоматних дул | 2 |