

7 000 ₴
5 789 ₴
Сейф для зброї Ferocon Vertex
Сейф FEROCON Vertex відноситься до збройових. Основне призначення - зберігання однієї мисливської гладкоствольної рушниці в зібраному вигляді з максимальною висотою 1270 мм. Для цього є спеціальний ложемент. Загальні розміри становлять 1300 мм за висотою, 300 мм за шириною та 200 мм за глибиною. Досить великі габарити потребуватимуть окремого місця у приміщенні. Це слід враховувати під час виборів. Внутрішній простір не містить полиць, однак у верхній частині є окремий трейзер, який можна закрити на ключ. Його використовують для зберігання патронів, важливих документів тощо. Додатково на дверях присутні підвісні елементи: кишені для магазинів під патрони та засоби догляду за зброєю, гачки. Для надійності кріплення передбачені отвори анкерних болтів. Це дозволить закріпити його до стіни та підлоги.
Корпус у вигляді зварної конструкції та двері сейфа виготовлені із сталі. Їх товщина становить 0,8 та 1,2 мм відповідно. Закривається сейф двома замками: електронним кодовим та ключовим сувальдним. Для захисту від вандального злому петлі мають внутрішнє виконання. У темно-сірому кольорі він відмінно доповнить сучасне приміщення і не виділятиметься.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Ключовий і електронний кодовий |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Товщина стінок | 0.8 мм |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1300 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість пістолетів | 1 |
| Кількість обрубаних стовбурів | 1 |
| Максимальна висота дула | 1270 мм |
| Кількість автоматних дул | 1 |