


6 000 ₴
4 889 ₴
Збройовий сейф FEROCON Е-135К2
Українська компанія FEROCON є одним з найбільших вітчизняних виробників систем зберігання, металевих офісних та промислових меблів. Конструкторське бюро та сучасне обладнання гарантують високу якість та широкий модельний ряд своєї продукції.
Сейф FEROCON Е-135К2 відноситься до збройових. Основне призначення - зберігання двох мисливських гладкоствольних рушниць. Для цього всередині передбачені спеціальні ложементи. Загальні розміри становлять 1350 мм за висотою, 300 мм за шириною та 200 мм за глибиною. Досить великі габарити потребуватимуть окремого місця у приміщенні. Це слід враховувати під час виборів. Внутрішній простір не містить полиць, однак у верхній частині є окремий трейзер, який можна закрити на ключ. Його використовують для зберігання патронів, важливих документів тощо. Для надійності кріплення передбачені отвори анкерних болтів. Це дозволить закріпити його до стіни та підлоги.
Корпус у вигляді зварної конструкції та двері сейфа виготовлені із сталі. Їх товщина становить 0,8 та 1,2 мм відповідно. Закривається сейф двома ключовими замками сувальдними. Для захисту від вандального злому петлі мають внутрішнє виконання. У сірому кольорі він відмінно доповнить сучасне приміщення і не виділятиметься.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Товщина стінок | 0.8 мм |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1350 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 15.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість пістолетів | 2 |
| Кількість обрубаних стовбурів | 2 |
| Кількість автоматних дул | 2 |
| Максимальна висота дула | 1300 мм |