

11 000 ₴
9 249 ₴
Сейф для зброї FEROCON Е-139К2
Українська компанія FEROCON є одним з найбільших вітчизняних виробників систем зберігання, металевих офісних та промислових меблів. Конструкторське бюро та сучасне обладнання гарантують високу якість та широкий модельний ряд своєї продукції.
Сейф FEROCON Е-139К2 відноситься до збройових. Основне призначення - зберігання ТРИХ мисливських гладкоствольних рушниць у зібраному вигляді з максимальною висотою 1350 мм. У розширеній комплектації можна розмістити до шести одиниць зброї. Для цього потрібні додаткові ложементи затискного типу. Загальні розміри становлять 1370 мм за висотою, 390 мм за шириною та 250 мм за глибиною. Досить великі габарити потребуватимуть окремого місця у приміщенні. Це слід враховувати під час виборів. Внутрішній простір, крім місця для зброї, містить 3 знімні полиці і зверху окремий відділ (трейзер), який можна закрити на ключ. Його використовують для зберігання патронів, важливих документів тощо. Додатково на дверях присутні підвісні елементи: кишені для магазинів під патрони та засоби догляду за зброєю, гачки. Для надійності кріплення передбачені отвори анкерних болтів. Це дозволить закріпити його до стіни та підлоги.
Корпус у вигляді зварної конструкції та двері сейфа виготовлені із сталі. Їх товщина становить 1,2 мм та 2 мм відповідно. Закривається сейф двома ключовими замками сувальдними. Петлі посилені та мають внутрішнє виконання. У сірому кольорі він відмінно доповнить сучасне приміщення і не виділятиметься.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1370 мм |
| Зовнішня ширина | 390 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 41 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість пістолетів | 3 |
| Кількість обрубаних стовбурів | 3 |
| Кількість автоматних дул | 3 |
| Максимальна висота дула | 1350 мм |